Moje Ciepło 2022 Śląsk

Program Moje Ciepło – to rządowy pomysł na wspieranie ekologicznego ogrzewania. Program Moje Ciepło to inicjatywa, dzięki której będzie można uzyskać dotację na zakup oraz instalację pompy ciepła przez właścicieli nowych domów. Wnioski można już składać od 29 kwietnia 2022 r. 

Performers Group pomaga w otrzymaniu dofinansowania na pompy ciepła. Nasza firma zbiera i przygotowuje niezbędne oraz obowiązujące informacje, wymagane do wypełnienia i złożenia wniosku.

Zapraszamy do kontaktu.

pomy-ciepla-slask-1

Dofinansowanie do pompy ciepła 2022

Dofinansowanie do pompy ciepła w programie Moje Ciepło jest zapewnione z Funduszu Modernizacyjnego. Jego zadaniem jest modernizacja systemów energetycznych oraz polepszenie efektywności energetycznej. W celu przyspieszenia modernizacji źródeł energii w skali kraju oraz Unii Europejskiej, przygotowano właśnie systemy dotacyjne. Dzięki nowym rozwiązaniom, jakimi między innymi są pompy ciepła – eksperci przewidują, że w 2030 roku, emisja CO2 (wynikająca z wytwarzania ciepła), statystycznie będzie 10-krotnie niższa!

W ramach tego konkretnego programu, skorzystają właściciele tylko nowych budynków mieszkalnych o podwyższonym standardzie energetycznym. Inwestycja w pompy ciepła to dla niektórych inwestorów kosztowny wydatek, dlatego tym bardziej warto skorzystać z możliwego dofinansowania. 

 

Program Moje Ciepło - dla kogo?

Program Moje Ciepło przeznaczony jest wyłącznie dla osób budujących nowe domy. Jeżeli ktoś chciałby wymienić obecne źródło ciepła, w budynku już istniejącym (oddanym do użytkowania), musiałby skorzystać z innej możliwości dotacji. Przykładem takiej dotacji może być Program Czyste Powietrze.

Kto może ubiegać się o finansowanie:

Pompy ciepła dofinansowanie

W programie Moje Ciepło budżet wynosi 600 mln zł. Dotacja ta przewiduje pokrycie od 30 do 45% kosztów kwalifikowanych. W kwotach prezentuje się to następująco:

Moje ciepło 2022 warunki

Pomagamy naszym Klientom cieszyć się bezproblemowym ogrzewaniem. Cały czas szkolimy się i rozwijamy. Nie zamykamy się na rozwiązania i nie podchodzimy do zleceń szablonowo.

Nasze usługi:

Moje Ciepło 2022 wniosek Śląsk

Wnioski programu Moje Ciepło należy wysyłać (drogą elektroniczną) do Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach. Termin składania wniosków mija 12 grudnia 2022 r. lub do wyczerpania puli środków.
Jeżeli chcesz skorzystać z dotacji programu Moje Ciepło, skontaktuj się z nami.