Performers Group

Fotowoltaika Śląsk

Pomagamy naszym klientom tworzyć własną ekologiczną niezależność energetyczną.

Fotowoltaika

Dzięki instalacji fotowoltaicznej stajesz się właścicielem swojej własnej elektrowni! Jesteś niezależny od ciągłych wahań na rynku energii, a także dbasz o ochronę środowiska. Zacznij korzystać z niewyczerpanego źródła energii słonecznej, a co za tym idzie oszczędzać i zarabiać.

Nasi eksperci dokładnie zbadają twoje potrzeby, po czym przygotują najlepsze, dostosowane do ciebie rozwiązanie. Przeprowadzą cię także przez każdy etap inwestycji i otoczą profesjonalną opieką.

Panele fotowoltaiczne Śląsk

Stwórz swą niezależność ze specjalistami OZE

Instalacje fotowoltaiczne Śląsk

JAK DZIAŁAJĄ PANELE FOTOWOLTAICZNE?

Panele fotowoltaiczne dzięki promieniom słonecznym zamieniają prąd stały na zmienny. Instalacje charakteryzują się ciemnymi i prostokątnymi modułami, które są montowane na dachach albo na powierzchni ziemi. Dzięki instalacji wytwarzamy własny, tani oraz naturalny prąd.

ULGA DLA GOSPODARSTW DOMOWYCH

Decydując się na montaż instalacji fotowoltaicznej, masz możliwość odliczenia kosztów inwestycji od swojego podatku dochodowego! Znowelizowana Ustawa o podatku dochodowym od osób fizycznych od 1 stycznia 2019 r. przewiduje tzn. ulgę termomodernizacyjną. Dzięki niej każdy właściciel domu jednorodzinnego może odliczyć od swojego podatku dochodowego do 53 tysięcy złotych z kosztów inwestycji przeznaczonej na instalację fotowoltaiczną.

BEZOBSŁUGOWE DZIAŁANIE

Można stwierdzić, że instalacje fotowoltaiczne są bezobsługowe. Jedynie, na co należy zwrócić uwagę, to możliwość zabrudzenia paneli, które może wpłynąć na efektywność działania. Uspokajamy - deszcz w tym przypadku jest naszym sprzymierzeńcem w walce z wszelkimi zabrudzeniami i zapyleniem.

DLA KOGO JEST PRZEZNACZONA INSTALACJA FOTOWOLTAICZNA?

Jeśli jesteś właścicielem domu, gospodarstwa rolnego czy też własnego biznesu i płacisz rachunki za energię elektryczną tzn. że instalacja fotowoltaiczna jest inwestycją dla Ciebie! Budżet, który przeznaczałeś do tej pory na opłacanie rachunków wystawianych przez zakład energetyczny, zaczniesz inwestować w swoją niezależną elektrownię i zaczniesz na tych rachunkach oszczędzać. Podsumowując, nie wydasz na inwestycję nowych funduszy! Warto zaznaczyć, że panele słoneczne charakteryzują się długotrwałą sprawnością oraz posiadają 25-letnią gwarancję na liniowy spadek mocy, co sprawia, że inwestycja pomoże nam oszczędzać przez długie lata.

WARUNKI POGODOWE

Zastanawiasz się, czy opłaca się inwestować w instalację fotowoltaiczną, biorąc pod uwagę warunki pogodowe występujące w Polsce? Oczywiście, że tak! Do działania instalacji potrzebne jest nasłonecznienie w każdym natężeniu. Panele fotowoltaiczne nawet w pochmurne dni produkują energię elektryczną.

ULGA DLA ROLNIKÓW

Jeśli prowadzisz działalność rolniczą, masz możliwość odliczenia od podatku rolnego aż 25 % swojej inwestycji. Wszystko dzięki tzw. uldze inwestycyjnej na obiekty środowiskowe. Art. 13 ustawy o podatku rolnym przewiduje dla płatników podatku rolnego możliwość odliczenia inwestycji w urządzenia służące ochronie środowiska. Rolnik ma na to aż 15 lat!

Fotowoltaika kalkulator

Zrobimy dla Ciebie bezpłatną kalkulację kosztów instalacji oraz potencjalnych oszczędności

FAQ

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium totam rem aperiam

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium totam rem aperiam eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis natus
Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium totam rem aperiam eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis natus
Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium totam rem aperiam eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis natus

Performers Group

Zrzeszamy wykonawców, którzy specjalnie dla Ciebie tworzą Twoją niezależność energetyczną. Nie zamykamy się na rozwiązania i nie podchodzimy do zleceń szablonowo. Słuchamy naszych klientów i propozycje, które przedstawiamy, są wprost dopasowane do potrzeb klienta.

0 +

lat doświadczenia

0

ekipy monterskie

Fotowoltaika dofinansowanie

Performers Group pomaga w otrzymaniu dofinansowania na instalacje fotowoltaiczne, w ramach takich programów wsparcia, jak:
Mój prąd 4.0 – udzielana z programu dotacja pokrywa do 50% kosztów inwestycji, jednak nie więcej niż 3000 zł.
Agroenergia – gdzie wysokość dotacji wynosi od 15 000 zł do 25 000 zł, w zależności od mocy instalacji. 

Jak wygląda współpraca?

Wycena

W oparciu o zapytanie klienta przedstawiamy kalkulację inwestycji.

Weryfikacja

Na miejscu inwestycji szacujemy potrzebną moc instalacji fotowoltaicznej.

Montaż

Znajdujemy odpowiednie miejsce dla instalacji fotowoltaicznej oraz przystępujemy do montażu.

Energia elektryczna

Oferujemy usługi związane z dostawą i zarządzaniem energią elektryczną. Nasza wiedza i doświadczenie pomaga nam znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla Ciebie.

Dowiedz się więcej i skontaktuj się z nami!

Fotowoltaika Śląsk - obszar działalności

Performers Group – realizuje zlecenia w całym woj. śląski:

Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bytom, Bielsko-Biała, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie-Zdrój, Mysłowice, Żory, Siemianowice Śląskie, Piekary Śląskie, Zawiercie, Będzin, Racibórz, Żywiec