Pompy Ciepła Gliwice

Performers Group

Nasza firma kompleksowo zajmujemy się montażem pomp ciepła na terenie Gliwic i okolic. Realizujemy zlecenia dla osób indywidualnych, firm i instytucji. Zapewniamy wsparcie w wyborze marki urządzeń oraz osprzętu. Na podstawie charakterystyki obiektu fachowo dobierzemy moc urządzenia.

Instalacja pomp ciepła Gliwice

Idealne uzupełnienie instalacji fotowoltaicznej

Pompa ciepła to komfortowe, energooszczędne oraz przyjazne dla środowiska źródło ciepła. Sprawdza się zarówno w nowych jak i w modernizowanych budynkach. Dzięki specjalnej funkcjonalności pompy ciepła są jednymi z najbardziej przyjaznych dla środowiska metod ogrzewania, podgrzewania wody, a także chłodzenia. Wykorzystanie tej technologii pozwala na uzyskanie dużej ilości energii odnawialnej przy niewielkim zużyciu energii elektrycznej.

Ekologia

Inwestycja w pompę ciepła pozwala ograniczyć zużycie energii oraz zmniejsza emisję CO2.

Tania eksploatacja

Pompy ciepła to urządzenia w głównej mierze bezobsługowe i mało wymagające w utrzymaniu.

Oszczędności

Przy pompie ciepła niepotrzebny jest komin na spaliny, co obniża koszty budowy w przypadku nowego domu.

Energooszczędność

Dzięki odpowiedniemu planowaniu i optymalnej pracy pompa zapewnia wielokrotność mocy napędu elektrycznego wykorzystywanego do energii cieplnej.

Powietrzne pompy ciepła Gliwice

Performers Group to firma specjalizująca się w powietrznych pompach ciepła, takich jak split, czy monoblok – służących do ogrzewania budynku oraz wody użytkowej. Tego typu pompy instalowane są na zewnątrz budynku, dzięki czemu ich montaż nie wymaga wykonywania odwiertów a jedynie przyłączy hydraulicznych i elektrycznych.

Pompy ciepła oraz instalacje na terenie Gliwic

Poza montażem pomp ciepła możemy zapewnić inwestorom pełne wsparcie w budowie instalacji sanitarnych, a także elektrycznych.

Instalacje wodne

Oferujemy wykonanie instalacji wodnej.

Kanalizacja

Naszą ofertę uzupełniają instalacje kanalizacyjne.

Instalacje ogrzewania podłogowego

Zapewniamy profesjonalny montaż "podłogówki".

Wykorzystaj bezpłatne i nieograniczone ciepło środowiskowe!

Koszt eksploatacji pompy ciepła to tylko energia elektryczna. Ponad 75% energii pompy ciepła pochodzi ze środowiska. Ze względu na niższe koszty eksploatacji pompa ciepła spłaci się w ciągu kilku lat. Najlepiej sprawdzi się w nowych, energooszędnych budynkach. Tam bowiem, pompa ciepła działa najwydajniej i znacznie obniżają roczne koszty ogrzewania. Skontaktuj się z nami, aby dobrać optymalna moc urządzenia dla Ciebie!

Popularne modele pomp ciepła Gliwice

Współpracujemy z wiodącymi na rynku dostawcami pomp ciepłach. 

Oferujemy pompy ciepła marek: Samsung, LG, Bosch, Buderus, STIEBEL ELTRON

Jednostka zewnętrzna EHS Mono

Jednostka zewnętrzna EHS Split

Jednostka zewnętrzna EHS TDM Plus (R410A)

Pompy ścienne

Jednostki wewnętrzne ClimateHub

Pompy kanałowe

Dofinansowanie pomp ciepła Gliwice

Performers Group pomaga w otrzymaniu dofinansowania na pompy ciepła, w ramach takich programów wsparcia, jak:
Czyste Powietrze – dla właścicieli lub współwłaścicieli jednorodzinnych budynków mieszkalnych. Dotacja może wynosić od 30 000 zł do 69 000 zł.

Czyste Powietrze Plus (rozszerzona wersja Programu Czyste powietrze) – dla właścicieli lub współwłaścicieli jednorodzinnych budynków mieszkalnych. Dotacja może wynosić od 47 000 zł do 79 000 zł.
Mój Prąd – skierowany jest do osób fizycznych, wytwarzających energię na własne potrzeby. Dofinansowanie może wynosić od 4 000 zł do 7 500 zł, w zależności od wybranej i możliwej jednej z opcji.
Moje Ciepło (nowe budownictwo) – dotacja dla osób fizycznych, właścicieli lub współwłaścicieli nowych, jednorodzinnych budynków mieszkalnych. Dofinansowanie wynosi od 7 000 zł do 26 000 zł, w zależności od rodzaju pompy ciepła.

 

Performers Group Gliwice

Codziennie pomagamy naszym Klientom cieszyć się bezproblemowym ogrzewaniem. Nie zamykamy się na rozwiązania i nie podchodzimy do zleceń szablonowo. Cały czas szkolimy się i rozwijamy. 

Nasze usługi:

0 +

lat doświadczenia

0

ekipy monterskie

Pompy ciepła Gliwice cena

Skontaktuj się z nami a wykonamy dla Ciebie bezpłatną wycenę kosztów instalacji pompy ciepła.

Jak wygląda współpraca?

 

Staramy się przestawić wstępna ofertę już na etapie pierwszej rozmowy. Ustalenia te należy jednak zweryfikować na miejscu inwestycji. Zapewniamy przystępne terminy realizacji.

Przygotowanie wyceny

W oparciu o zapytanie klienta przedstawiamy kalkulację inwestycji.

Weryfikacja

Na miejscu inwestycji weryfikujemy stan faktyczny.

Instalacja urządzenia

Przystępujemy do montażu urządzeń technicznych.

Performers Group to także

Fotowolotaika.

Zapraszamy do zapoznania się z drugim profilem naszej działalności – instalacją paneli fotowoltaicznych na ternie Śląska i Małopolski.