Performers Group

Fotowoltaika Katowice

Pomożemy Państwu stworzyć własną, ekologiczną niezależność energetyczną. Zapraszamy do kontaktu!

Katowice Fotowoltaika

Instalacja fotowoltaiczna sprawi, że staną się Państwo właścicielami, w pewnym sensie, swojej własnej elektrowni. Dzięki niej można uzyskać niezależność od ciągłych wahań na rynku energii. Co więcej, mają Państwo wpływ na ochronę środowiska. Systemy fotowoltaiczne dają możliwość korzystania z niewyczerpanego źródła energii słonecznej, a tym samym wpływają na oszczędzanie.

Nasi eksperci dokładnie zbadają Państwa potrzeby, po czym przygotują najlepsze, dostosowane do Państwa potrzeb rozwiązania. Przeprowadzą przez każdy etap inwestycji i otoczą opieką.

Panele fotowoltaiczne Katowice

Wraz ze specjalistami OZR mogą Państwo stworzyć swoją niezależność!

Instalacje fotowoltaiczne Katowice

DLA KOGO JEST PRZEZNACZONA INSTALACJA FOTOWOLTAICZNA?

Jeśli jesteś właścicielem domu, gospodarstwa rolnego czy też własnego biznesu i płacisz rachunki za energię elektryczną tzn. że instalacja fotowoltaiczna jest inwestycją dla Ciebie! Budżet, który przeznaczałeś do tej pory na opłacanie rachunków wystawianych przez zakład energetyczny, zaczniesz inwestować w swoją niezależną elektrownię i zaczniesz na tych rachunkach oszczędzać. Podsumowując, nie wydasz na inwestycję nowych funduszy! Warto zaznaczyć, że panele słoneczne charakteryzują się długotrwałą sprawnością oraz posiadają 25-letnią gwarancję na liniowy spadek mocy, co sprawia, że inwestycja pomoże oszczędzać przez długie lata.

ULGA DLA GOSPODARSTW DOMOWYCH

Decydując się na montaż instalacji fotowoltaicznej, masz możliwość odliczenia kosztów inwestycji od swojego podatku dochodowego! Znowelizowana Ustawa o podatku dochodowym od osób fizycznych od 1 stycznia 2019 r. przewiduje tzn. ulgę termomodernizacyjną. Dzięki niej każdy właściciel domu jednorodzinnego może odliczyć od swojego podatku dochodowego do 53 tysięcy złotych z kosztów inwestycji przeznaczonej na instalację fotowoltaiczną.

ULGA DLA ROLNIKÓW

Jeśli prowadzisz działalność rolniczą, masz możliwość odliczenia od podatku rolnego aż 25% swojej inwestycji. Wszystko dzięki tzw. uldze inwestycyjnej na obiekty środowiskowe. Art. 13 ustawy o podatku rolnym przewiduje dla płatników podatku rolnego możliwość odliczenia inwestycji w urządzenia służące ochronie środowiska. Rolnik ma na to aż 15 lat!

PANELE FOTOWOLTAICZNE - JAK DZIAŁAJĄ?

Panele fotowoltaiczne dzięki promieniom słonecznym zamieniają prąd stały na zmienny. Instalacje charakteryzują się ciemnymi i prostokątnymi modułami, które są montowane na dachach albo na powierzchni ziemi. Dzięki instalacji wytwarzamy własny, tani oraz naturalny prąd.

WARUNKI KLIMATYCZNE

Zastanawiasz się, czy opłaca się inwestować w instalację fotowoltaiczną, biorąc pod uwagę warunki pogodowe występujące w Polsce? Oczywiście, że tak! Do działania instalacji potrzebne jest nasłonecznienie w każdym natężeniu. Panele fotowoltaiczne nawet w pochmurne dni produkują energię elektryczną.

ZAUTOMATYZOWANE DZIAŁANIE

Można stwierdzić, że instalacje fotowoltaiczne są bezobsługowe. Jedynie, na co należy zwrócić uwagę, to możliwość zabrudzenia paneli, które może wpłynąć na efektywność działania. Uspokajamy - deszcz w tym przypadku jest naszym sprzymierzeńcem w walce z wszelkimi zabrudzeniami i zapyleniem.

Fotowoltaika kalkulator

Performers Group wykona dla Państwa dokładne wyliczenia związane z inwestycją. Oszacujemy również czasu zwrotu oraz oszczędności jakie wygeneruje instalacja fotowoltaiczna.

FAQ

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium totam rem aperiam

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium totam rem aperiam eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis natus
Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium totam rem aperiam eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis natus
Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium totam rem aperiam eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis natus

Performers Group

Performers Group to firma zrzeszająca wykonawców, którzy dla Państwa tworzą niezależność energetyczną. Do zlecanych projektów podchodzimy nieszablonowo – nie zamykamy się na różne rozwiązania i możliwości. Słuchamy naszych klientów i propozycje, które przedstawiamy, są wprost dopasowane do potrzeb klienta.

0 +

lat doświadczenia

0

ekipy monterskie

Katowice fotowoltaika dofinansowanie

Performers Group pomoga w otrzymaniu dofinansowania na instalacje fotowoltaiczne, w ramach takich programów wsparcia, jak:
Agroenergia – wysokość dotacji wynosi od 15 000 zł do 25 000 zł, w zależności od mocy instalacji.
Mój prąd 4.0 – udzielana z programu dotacja pokrywa do 50% kosztów inwestycji, jednak nie więcej niż 3000 zł.

Jak wygląda współpraca?

Wycena

W oparciu o zapytanie klienta przedstawiamy kalkulację inwestycji.

Weryfikacja

Na podstawie rachunków za prąd szacujemy potrzebną moc instalacji fotowoltaicznej.

Montaż

Określamy optymalne miejsce dla instalacji fotowoltaicznej oraz przystępujemy do montażu.

Energia elektryczna

Oferujemy usługi związane z dostawą i zarządzaniem energią elektryczną. Nasza wiedza i doświadczenie pomaga nam znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla Ciebie.

Dowiedz się więcej i skontaktuj się z nami!

Fotowoltaika Katowice - obszar działalności

Performers Group – realizuje zlecenia w Katowicach, ale również w innych miastach woj. śląskiego.

Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bytom, Bielsko-Biała, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie-Zdrój, Mysłowice, Żory, Siemianowice Śląskie, Piekary Śląskie, Zawiercie, Będzin, Racibórz, Żywiec